Pergola

Pergola

Kusursuz işçilk ile ürettiğimiz Bioclimatic Pergola, Alüminyum Pergola, Bioklimatik Pergola, Rolling Roof ve Pergola çözümleri için bizi arayanız.

Pergola

Güneşten ve yağmurdan korunmak için en uygun fiyatlı gölge sistemidir. Pergolalar özellikle güneşlik işlevi görmektedir. Bunun yanı sıra açılır kapanır tavan şeklinde olması ve su geçirmez özelliği sayesinde yağmurdan korumaktadır. Ayrıca Pergola Sistemi ile tentenin altı camla kapatıldığında kış bahçesi olarak da kullanılabilmektedir
Güzel renk seçeneği ile işletmenizin markasını saçaklara taşıyacak ürünlerden biridir. Ayrıca farklı alanlarda tercih edilen ve özel evlerde de kullanılabilen bu ürünler, renkli ve sabit akrilik kumaşlar ile birçok farklı tasarımda tasarlanmakta ve uygulanmaktadır.

Pergola Sistemleri Güneşten Korunma Sağlar

Boyutlarına göre farklı ağırlıklarda olsalar bile uygulaması ve kullanımı kolay olan modellerimiz klasik pergola, mafsallı pergola, çift açılımlı pergola, Pergola,Tente,Pergola Tente,Pergola Sistemleri,Tente Sistemleri,Pergola Tente Sistemleri,Motorlu Pergola modellerimize motor ve kumanda eklenerek tek noktadan kolaylıkla çalıştırılabilmektedir.
Yoğun kar, yağmur ve şiddetli rüzgarlarda yük ve kırılma riski olduğundan sisteminizi kapatmanız tavsiye edilir.
Kaset modellerimiz motorlu ve kontrollü sistem olmasına rağmen mega modellerde motor ve kontrolör eklenmemektedir. Günümüzde pek çok alanda ayrım gözetilmeksizin kullanılmaktadır.

Kusursuz işçilk ile ürettiğimiz Bioclimatic Pergola, Alüminyum Pergola, Bioklimatik Pergola, Rolling Roof ve Pergola çözümleri için bizi arayanız.

Pergola Sistemleri Kullanım Alanları

Güneş, soğuk ve yağmurun zararlı ışınlarından korunmak için kullanılan Pergola sistemleri dış mekanlarda etkin koruma sağlar. Farklı amaçlar için kullanılabilen Pergolaler günümüzde en çok tercih edilen koruma sistemleri arasında yer almaktadır. Dış mekanlarda farklı alanlarda kullanılabilen Pergola çeşitleri ve kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:
İşletmeler bazında bakıldığında Pergola sistemlerinin kafe ve restoran gibi işletmeler tarafından tercih edilmesi dikkat çekicidir. Kafe ve restoranların dış ve bahçe alanlarını güneşten ve yağmurdan korumak, güvenli bir ortam sağlamak için çeşitli Pergolaler kullanılmaktadır. İşletmelerin özelliklerine göre kurulan Pergole sistemleri, otomatik ve manuel seçenekleri ile ihtiyacı tam olarak karşılar ve etkin bir koruma sağlar.

Kafe ve restoranların yanı sıra farklı amaçlarla ticaret yapan işletmeler de Pergola sistemlerini kullanmaktadır. Pergole sistemleri ayrıca mağazalarda vitrinleri güneşin zararlı etkilerinden korumak, güneşe ve yağmura karşı güvenli bir alan oluşturmak ve diğer çeşitli unsurlardan korunmak için kullanılmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarının vitrindeki ürünlere zarar vermesi engellenir ve ayrıca yukarıdan gelebilecek her türlü nesne ve yaralanmalara karşı koruma sağlar.

Ev ve işyerlerinin bahçe, havuz ve balkonlarında güneş ve yağmurdan korunmak için Pergola sistemleri kullanılmaktadır. Farklı özelliklere sahip Pergolaler amacına uygun olarak seçilerek güvenli bir alan sağlanır ve keyifli bir oturma ortamı hazırlanır. Motorlu ve motorsuz Pergola çeşitleri, özel alanlarda kişilerin ihtiyaçlarına göre sunulmakta olup, pratik kullanım ile güç gerektirmeden rahatlıkla kullanılabilir. Tüm dış mekan Pergola sistemleri güvenlik kilitlerine sahiptir ve özellikle olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
Tüm bu alanlara ek olarak, olumsuz hava koşullarından korunmak için açık hava otoparkı yapılması gereken alanlar için de Pergola sistemleri kullanılabilir. Güneşe ve yağmura dayanıklı malzemelerden üretilen Pergolaler, istenilen renk ve modellerde mevcut olup, ihtiyacınızı tam olarak karşılamak ve dış mekanlarda korunaklı alanlar oluşturmak için farklı ölçülerde üretilmektedir.
Tüm bu alanların yanı sıra özel taleplere göre diğer dış mekanlar için de kullanılabilen Pergola sistemleri geniş bir uygulama yelpazesi sunmaktadır

Pergola Tente Nedir

Pergola tente, kullanılan alanın çatı kısmının kapatılmasına, gölgelik sağlamasına ve olumsuz hava şartlarının ortadan kaldırılmasına olanak sağlamaktadır. Pergola, aslında Latincede saçak anlamına gelmektedir. Latinceden türetilerek Pergule anlamında kullanılan gölgelikler, firmamız ürünleri arasında yer almaktadır. Motorlu pergolaların yanı sıra motorsuz pergola tente çeşitleri de ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler sayesinde müşterilerimiz iş yerlerinin ya da balkonlarının üstünü kapatabilmekte ve yaz aylarında gölge oluşturarak müşterilerinin daha keyifli vakit geçirmesine olanak sağlayabilmektedir. Kış aylarında ise yağmur ya da kar gibi faktörlerin önüne geçebilmek için kullanılmaktadır.

Pergola Teknik Özellikleri

Ayak Profil : 12 x 10 cm
Oluk Sistemi: Gizli
Maksimum En: 12 m (Tek Panel)
Maksimum Açılım: 8 cm (Tek Panel)
Rüzgara Karşı Dayanıklılık: 100 km/s
Kumaş : 1. Sınıf PVC Blackout
Motor Markası : SOMFY
Motor Garantisi : 5 yıl
Ürün Garantisi : 2 yıl

Pergola Fiyatları

Pergola fiyatları kullanılacak olan alanın ölçüsüne göre farklılık göstermektedir. En ölçüsü bu ürünlerde en fazla 10.000 mm olarak sağlanabilmektedir. Kafeterya, lokanta, düğün salonu ya da bahçelerde kullanıma hazır olan ürünlerin kumaşı da kullanıcıların zevkine göre sunulmaktadır. Fiyatlandırma yapılmadan önce personelimiz keşif için kullanım sağlanacak olan alana gelmekte ve gerekli ölçüleri almaktadır. Alınan ölçüler dahilinde fiyat hesaplaması gerçekleştirilmekte ve kullanıcılar için ürün hazırlıkları başlamaktadır. Son derece kullanışlı olan pergola tente ürünleri açılıp kapanabilir olduğundan dolayı yaz aylarında manzara izlemek isteyen kullanıcılara da olanak sağlamaktadır. Bir diğer avantaj ise mahremiyetin korunabilmesidir. Evinde ya da bahçesinde üst komşular tarafından görünmek istemeyen müşterilerimiz de ölçü aldırarak pergola siparişi verebilmektedir.